O nas

Ciepły i komfortowy dom jest jednym z najważniejszych aspektów ludzkiego życia. Chcesz tu wrócić po ciężkich dniach w pracy. Tutaj twoje ciało odpoczywa, a dusza nabiera długo oczekiwanego spokoju. Najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu, które pojawiają się w człowieku, gdy przekroczył próg rodzinny.

Dom odzwierciedla charakter właściciela, jego opinie, preferencje, upodobania. Wystrój wnętrza może być absolutnie dowolny, ale w każdym wnętrzu najważniejszą częścią zawsze będą drzwi wejściowe, które są symbolem niezawodności, chronią dom przed wścibskimi oczami i światem zewnętrznym.

Nasza firma oferuje szeroką gamę modeli drzwi wejściowych. Umieszczone w domkach, domach i mieszkaniach stalowe drzwi „STRAJ” stały się symbolem niezawodności i bezpieczeństwa.

Oto nasze zalety:

1. Drzwi wykonane są z wysokiej jakości materiałów przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.
2. Przy produkcji drzwi stalowych stosujemy akcesoria wyprodukowane we Włoszech, które spełniają europejskie standardy jakości.
3. Montaż przeprowadzany jest przez doświadczony zespół specjalistów „STRAJ”.

Bogata oferta drzwi jest stale aktualizowana o nowe kolekcje zgodnie z aktualnymi trendami w designie. Różnorodność faktur i kolorów umożliwia realizację najbardziej wymagających projektów. Dzięki temu każdy klient może wybrać idealne drzwi zgodnie z własnymi preferencjami.

Firma „Straj” jest w pełni przekonana o najwyższej jakości swoich produktów:

1. Każdy klient otrzymuje pisemną gwarancję długoterminową oraz obsługę posprzedażową.
2. Możesz mieć pewność, że drzwi są bezpiecznie i prawidłowo zainstalowane, jeśli instalacja jest wykonywana przez specjalistów firmy „Straj”.
3. Wszyscy pracownicy przechodzą specjalne szkolenia i są stale doszkalani.

Dlatego nasza firma zapewnia swoim klientom wysokiej klasy serwis, który jest w pełni zgodny z międzynarodowymi standardami i normami.

Niech komfort i domowa atmosfera zaczynają się od progu; niezawodność i bezpieczeństwo – stalowymi drzwiami firmy „STRAJ”!